خزینه

کیسه میکشیم بر مخ و باورها

تومبونز افکت

TUNBOONS EFFECT یا خاصیت تونبانها، در سالیان دوری از سوی بانویی اندیشمند (بخوانید فمینیست) مطرح و در تار و پود اجتماعی رخنه کرده و پذیرفته شد. این تئوری که با فرمول خلاصه ی "تومبونش دوتا شده" اشاره میشود! بیان میکند که وقتی مردی صاحب دو تا تمبون (بخوانید شلوار) شود، به دلایلی ناشناخته!! شاید نظیر افزایش قدرت جنسی! یا رشد اختلال ذهنی! یا کاهش شعور اپسیلنی به سوی صفر! یا چیزای دیگه!! اقدام به ایجاد رابطه (حالا ازدواج یا هر چی!) با زن یا زنهای دیگر میکند!

به نقل از رایان نیوز، اخیرا دانشمندان - زحمت کشیده - کشف کرده اند که این خاصیت نه تنها اثری برروی مردها ندارد! که برعکس تمام تاثیرات خود را برروی زنها می گذارد و تمام این قرنهایی که تمبونهای اضافه را بر سر مردها کوبیده اند! اشتباه و ناصواب بوده است!
این دانشمندان بیان کردند که اصولن بشر، علی الخصوص خانومها، میل به مصاحبت (و باقی موارد!) با مردانی دارند که به شکل محرز موفق هستند. لذا تومبون دوم آقایان همون نشانه ی محرزی هست که ذکر شد! پس آقایی که تا دیروز یک عدد تومبون داشته و مثل آدم زندگیشو می کرده! (در واقع محل سگ بهش نمی دادن!) با تصاحب تموبون دوم تنها فرقی که می کند همان تاثیر تومبون افکتز بر التفاط بانوانی است که برخلاف داد و قالشان از تومبون دوم بسیار هم خوششان میاد!

× تونبون یا تمبان = شلوار ورژن قدیمی. مدل راه راهش بسیار مشهور است، با بند یا کشی در کمر که با زیرپیراهن سفید و دمپایی ست میشود!

  
نویسنده : رایان ; ساعت ٩:۳٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۱ امرداد ۱۳٩٠
تگ ها : رایان نیوز